انواع کلاه گیس

کلاه گیس موج دار
کلاه گیس فر
کلاه گیس موج دار

استفاده از کلاه گیس

یکی از راه های پوشانیدن ظاهری طاسی سر استفاده از کلاه گیس است.

هر چند که از دید افراد معمولی جامعه، هر کلاه گیسی برای مردان شایسته نیست و اغلب این افراد مورد تمسخر دیگران قرار می گیرند و همین مطلب موجب ایجاد یک ترس و اضطراب دائمی و سرافکندگی فرد می گردد. در مقابل خانم ها بسیار راحت تر از کلاه گیس استفاده کرده و فرهنگ جامعه هم کلاه گیس را برای خانم ها می پسندد و عیبی برای آن نمی بیند.
کلاه گیس ممکن است به صورت کامل بوده و روی سر قرار گیرد و یا اینکه تارهای مو بصورت تار به تار و یا دسته ای به طرق گوناگون مانند چسب، کلیپس، مواد اتصال دهنده، بافتن و غیره به موهای قبلی فرد و یا پوست سر متصل گردند. موهای مورد استفاده در کلاه گیس می توانند مصنوعی و یا طبیعی باشند. مسلم است که موهای طبیعی بسیار بهتر و البته گران تر می باشند.
عیب کلاه گیس مصنوعی این است که هر لحظه امکان افتادن یا خیس شدن و بد فرم شدن آن می باشد و لذا فرد از ترس این مسئله و مسخره شدن توسط دیگران همواره مضطرب و نگران می باشد. نمایش فیلم های کمدی با همین مضمون بر این مطلب دامن می زند. در ضمن فرد دارای این مدل کلاه گیس (کلاه گیس مصنوعی) نمی تواند در مکان هایی مثل استخر، مناطق بادخیز و غیره حضور داشته باشند.

کلاه گیس طبیعی چیست؟

این گونه کلاه گیس ها از تار موهای طبیعی که بر روی تور یا پروتز به صورت تار به تار متصل می شوند ساخته شده است.

کلاه گیس طبیعی را به شیوه های مختلفی بر روی سر فیکس می کنند.فیکس کننده ها اغلب چسب های بایوپلیمری ضد آب ، بافتن به بخشهایی که تار موی وجود دارد و یا از کلیپس استفاده می شود که بهترین نوع فیکس کننده ها

چسب های بایوپلیمری ضد آب می باشد که همین چسب ها نیز نسبت به کیفیت خوب و بد دارند.

چسب هایی که کیفیت بالایی دارند اکثرا از مواد طبیعی ساخته شده اند و هیچ گونه حساسیتی برای پوست سر ایجاد نمی کنند و مشکلی برای پروتز یا تور ایجاد نمیکند.

چه کسانی از کلاه گیس طبیعی استفاده می کنند؟

افرادی که مبتلا به بیماری هایی هستند که امکان کاشت مو برای آنها امکان پذیر نمی باشد.
افرادی که بانک موی ضعیفی دارند.
کسانی که تراکم موی بالایی می خواهند.
بانوان: کاشت مو به دلیل تاثیر کم و امکان ریزش مجدد برای بانوان چندان توصیه نمی شود.
کسانی که به دلیلی نمیخواهند یا نمی توانند کاشت مو انجام دهند.
کسانی که بعد از عمل کاشت مو به نتیجه دلخواه نرسیدند.
افراد ذکر شده واجد شرایط استفاده از کلاه گیس طبیعی می باشند و کسانی که این شرایط را ندارند به آنها کاشت مو توصیه می شود.

ترمیم موی آقایان
ترمیم موی آقایان
ترمیم موی آقایان
ترمیم موی آقایان